OnePlus 3T za kilka dni!


oneplus 3t

Niecałe 6 miesięcy temu, firma pokazała tegorocznego flagowca – OnePlus 3. Teraz, pod koniec roku, zbliża się premiera jego ulepszonej wersji, modelu OnePlus 3T, który zostanie zaprezentowany w przeciągu 2 tygodni.

Jak wiadomo z różnych przecieków nowy OP ma być wyposażony w lepszy procesor od swojego poprzednika, Snapdragon 821. Smartfon ma być dostępny w dwóch wariantach pamięci użytkownika – 128GB i 256GB. Co więcej, telefon ma zostać zaprezentowany razem z nową wersją systemu operacyjnego Oxygen OS, opartą o Androida 7 Nougat. Niestety, więcej informacji na temat przewidywanej specyfikacji urządzenia wciąż nie podano, lecz jeśli jakieś się pojawią, na pewno o tym u nas przeczytacie.

Premiera i cena

Chińskie źródła podają, że OnePlus 3T ma zostać zaprezentowany już 14 listopada w Londynie, a jego początkowa cena wyniesie 480$. Jest to 80$ więcej niż cena modelu 3, co dla niektórych osób jest zbyt dużą podwyżką, względem niewielkiego wzrostu wydajności urządzenia. Aktualni użytkownicy OnePlus 3 raczej nie zmienią swojego telefonu na wyższy model tylko po to, by mieć więcej pamięci i trochę lepszy procesor.

Źródło:

gizchina.com